AUDIOTEKA POLSKA

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Konkurs

W każdym miesiącu organizujemy konkurs na najlepszego autora twórcę audiobooka audio książki. Początek konkursu październik 2014. Konkurs będzie organizowany w dwóch kategoriach: dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych.

W każdej kategorii nagrodą jest piękna książka ufudowana przez firmę Helion [Grupa HELION SA] [http://helion.pl/].

Wkrótce przedstawimy zasady i ufundowane nagrody...

 

 

 

Patronat ..

Zwracamy się do mediów z prośbą o patronat. Obecnie prowadzimy rozmowy z Radiem Kraków, telewizją TVN,.. itd..

Nasz projekt cieszy się dużym zainteresowaniem. Z Radia Kraków dobrą ocenę dla projektu otrzymaliśmy od Pani Katarzyny Salus i tu chcemy dodać Pani Katarzyna Salus z Pionu Marketingu i Impresariatu Artystycznego Radia Kraków SA, mile nas zaskoczyła swoją profesjonalną postawą..

 


 

 

 

Audiodroid.. funkcje..

By wybrać dobry program do słuchania audio książek .. audiobooków, ale też, by wskazać producentom oprogramowania, programistom, potrzebne funkcje programów, będziemy wspierać wszystkich naszą wiedzą w tym zakresie..


Jakie funkcje są w takim programie najważniejsze ?

Po pierwsze "odtwarzanie plików muzycznych audioksiążek .. audiobooków z katalogów". Dlaczego ? Bo audio książki .. audiobooki, można wtedy łatwo porządkować w katalogii plików i słuchać tego, co chcemy słuchać. Na przykład każda bajka w osobnym katalogu.

Po drugie "odtwarzanie do końca katalogu". Dlaczego ? Bo program po odtworzeniu audio książki .. audiobooka do końca, sam się zatrzyma. To wygodne..

Po trzecie "automatyczne wyłączanie po określonym czasie". Dlaczego ? Bo możemy ustawić czas na wyłączenie odtwarzania, na przykład 30 minut i słuchać audio książki jak bajki na dobranoc do snu. To dobry pomysł dla naszych dzieci, by w ten sposób ustawiać odtwarzanie dla dziecka bajki do snu. Program po zaprogramowanym czasie się wyłączy, gdy już nasze dziecko będzie spało.. :) I nie trzeba ręcznie wyłączać odtwarzania.. bo wyłączy się automatycznie..

Player..

 

Audio książki dla dzieci

Audio książki dla dzieci .. audiobooki dla dzieci, to początek realizacji projektu i to podstawowy cel naszego projektu.

Chcemy, by polskie dzieci miały nieograniczony, darmowy, zdalny dostęp do bajek i mogły tych bajek słuchać za darmo i by brak dochodów nie ograniczał w prawach dostępu do audio książek bajek .. audiobooków bajek..

Chcesz nas wspierać w dowolny sposób, współpracować.. ??

Zapraszamy..

 

 

 

Audiodroid

Audiobooki można odtwarzać na kazdym urządzeniu odtwarzającym pliki cyfrowe audio: MP3, MP4, WAV...

Odtwarzacz MP3, odtwarzacz muzyczny z pendrive, tuner telewizji cyfrowej, wieża z wejściem USB, komputer, laptop, notebook, telefon komórkowy.

Można wykorzystać dowolne urządzenie w domu do słuchania audio książek audiobooków. Nawet stary telefon komórkowy, jeśli może odtwarzać pliki muzyczne, nadaje się do zastosowania jako odtwarzacz muzyczny audio ksiązek audiobooków.

Najlepszy do słuchania audio książek audiobooków jest telefon z systemem android, który po zainstalowania dobrego programu staje się audiodroidem. Zrobotyzowanym automatycznym urządzeniem do słuchania audio książek audiobooków..


 

Dzieci czytają dzieciom

Jesteś mamą ? Twoje dziecko lubi czytać bajki na głos ? Zapytaj, może zechce przeczytać bajkę na głos dla innych dzieci. W ten sposób powstanie audioksiążka. Z Twoim udziałem i z udziałem Twojego dziecka..

Inne dzieci z całej Polski a także dzieci z Polonii, będą mogły sluchać bajkę czytaną przez Twoje dziecko..
To też powód do dumy i do ogromnej radości i satysfakcji dla całej rodziny i otoczenia..

Zapraszamy serdecznie.. !!

 

 

 

Rewolucja audiobookowa

Celem projektu jest utworzenie biblioteki audiobooków dostępnych dla każdego. Uważamy, że projekt jest szczególnie ważny dla ludzi biednych i nie majętnych. Te osoby nie mogą kupić sobie ani zwykłych ksiązek ani audiobooków po około 60-80 złotych za sztukę, a takie obecnie panują ceny na rynku. Z biblioteki audiobooków będzie mógł korzystać każdy. Chcemy zrobić rewolucję audiobookową i w ciągu 2 lat trwania pierwszego etapu projektu utworzyć i udostępnić 1000 sztuk pozycji audioksiążek..

Trzymajcie za nas kciuki...

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy...

 

 

 

Finansowanie

Chcesz nam pomóc w finansowaniu projektu .. ??

Reprezentujesz firmę, lub chcesz po prostu pomóc ??

Jesteśmy otwarci na propozycje i każda pomoc się przyda...

 

 

 


Strona 3 z 5

Biblioteka

Programy

Reklama

Reklama

Formularz logowania

Facebook


Ankieta

Słuchasz audiobooków ?
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 

Reklama

Reklama

Reklama