AUDIOTEKA POLSKA

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home

Dlaczego bezpłatne audiobooki ?

Email

Dlaczego bezpłatne audiobooki ?

Publikowanie bezpłatnych audiobooków to bezpłatny dostęp do audio książek, dla każdego obywatela bez względu na dochody i na poziom zamożności. Oceniamy, że mniej niż jedna trzecia - mniej niż 1/3 społeczeństwa ma możliwość zakupu audiobooków i tylko do kilku sztuk miesięcznie. Reszty nie stać na zakup nawet jednej sztuki. I długo ten stan się nie zmieni. Wyprodukowanie audiobooka może być bezpłatne lub odpłatne. Nawet jeśli audiobook będzie wykonany odpłatnie i udostępniony bezpłatnie, to jego koszt dla obywateli jest zerowy. Realny koszt jest znikomy dla obywateli, bowiem kilkaset złotych lub kilka/kilkanaście tysięcy złotych, podzielone na miliony udostępnień, to koszty groszowe.

Komercyjne płatne audiobooki po około 50-70 złotych za sztukę, to koszt za tylko milion udostępnień wynosi 50 milionów złotych. Te koszty ponosi społeczeństwo. Większość obywateli przy takim płatnym komercyjnym audiobooku nie może skorzystać z takiej audio książki..

Dlatego realizujemy projekt Audioteka Polska i chcemy realizować ten projekt. Przy tych samych kosztach rzędu 50 milionów złotych, zamiast jednej udostępnionej pozycji audiobooka, można udostępnić tych audio książek około 10 tysięcy sztuk.

Obrazuje to różnicę dla społeczności i korzyść dla społeczności naszego projektu Audioteka Polska. To dziesiątki tysięcy darmowych audiobooów i nieograniczone możliwości rozbudowy takich bezpłatnych cyfrowych łatwych do użytkowania zasobów literatury polskiej i światowej.

Audioteka Polska
http://audiotekapolska.pl/
https://www.facebook.com/audiotekapolska/
http://www.zwyklybohater.pl/audioteka-polska

Zapraszamy do zaglosowania,..
kliknijcie w like,..
https://www.facebook.com/audiotekapolska/
kliknijcie w share
http://www.zwyklybohater.pl/audioteka-polska


 

Programy

Reklama

Reklama

Facebook


Reklama

Reklama

Reklama